Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Połącz się z MY RENAULT

Rodzina MEGANE

Rodzina

MEGANE

 

Nowy MEGANE GrandCoupé

Nowy MEGANE Grandtour

Nowy MEGANE

 

 

 

 

 

 

Nowy MEGANE GrandCoupé

Sukces dzięki technologii

Design pełen harmonii i elegancji
Nowe Renault MEGANE GrandCoupé jest fascynujące pod każdym względem. Jego pełna harmonii i elegancji stylistyka, o doskonale wyważonych proporcjach, przyciąga wszystkie spojrzenia. Smukłe linie w połączeniu z długą maską i mocno zarysowanymi nadkolami tworzą dynamiczny design. Charakterystyczny, wyróżniający się układ przednich i tylnych świateł, podkreśla unikalną osobowość. Dzięki dużemu, panoramicznemu, szklanemu dachowi wnętrze jest pełne światła.

Zaawansowane technologie
Nowe Renault MEGANE GrandCoupé, oferujące szereg elementów wyposażenia typowych dla wyższego segmentu, zapewni Ci chwile wyjątkowego komfortu i przyjemności z jazdy. Do Twojej dyspozycji jest m.in. system multimedialny R-LINK 2 stanowiący kwintesencję zaawansowanych technologii pokładowych, a także system MULTI-SENSE, dzięki któremu możesz spersonalizować swoje doznania z jazdy, w zależności od tego na co masz w danej chwili ochotę lub preferowanego stylu jazdy. Usiądź za kierownicą i odkryj pasję prowadzenia.

Nowoczesne systemy wspomagające prowadzenie
Nowe Renault MEGANE GrandCoupé dysponuje nowoczesnymi systemami wspomagającymi Cię w prowadzeniu, by Twoje podróże były bardziej bezstresowe, bezpieczne i płynne. Dzięki zastosowanym systemom wspomagającym prowadzenie wszystko staje się dziecinnie proste: dostosowanie prędkości do sytuacji na drodze, jazda po pożądanym pasie ruchu, kontrolowanie martwego pola widzenia w lusterkach, parkowanie „bez użycia rąk” w zatłoczonym mieście... Teraz możesz jechać spokojnie!

Nowy MEGANE Grandtour

Sukces dzięki technologii

Postaw na oryginalność
Dynamiczne i eleganckie Nowe Renault MEGANE Grandtour ma swój styl! Jego niskie nadwozie, w połączeniu z szerokim rozstawem kół, gwarantuje stabilność i doskonałe trzymanie się drogi. Wyważone proporcje, zmysłowe kształty i precyzyjne linie nadwozia, relingi dachowe z anodowanego aluminium, charakterystyczny układ przednich i tylnych świateł z efektem 3D... To auto ma czym wyrażać swoją osobowość i przyciągać spojrzenia!

Korzystaj z możliwości zmiany konfiguracji wnętrza
Oprócz oryginalnego stylu, Nowe Renault MEGANE Grandtour oferuje również nadzwyczajne możliwości aranżacji wnętrza. Rekordowa długość załadunku, duży i dający się podzielić na strefy bagażnik, tylna kanapa tworząca po złożeniu idealnie płaską podłogę, liczne pomysłowe schowki dla całej rodziny... Nasi eksperci pomyśleli o wszystkim, co ułatwia codzienne użytkowanie auta.

Korzystaj z zaawansowanych technologii pokładowych
Zajmij miejsce za kierownicą. Kokpit w stylu high-tech pozwoli Ci zanurzyć się w świecie zaawansowanych technologii służących zapewnieniu maksymalnej przyjemności prowadzenia. Przezierny wyświetlacz Head-Up, 7-calowy personalizowalny wyświetlacz TFT na desce rozdzielczej, system multimedialny R-LINK 2 z ekranem dotykowym o przekątnej do 8,7''... Nowe Renault MEGANE Grandtour oferuje nowy rodzaj doznań z jazdy, w otoczeniu ultranowoczesnych i intuicyjnych technologii.

Nowy MEGANE

Sukces dzięki technologii

 

Daj się zauroczyć jego designem
Świetnie wyważone proporcje, charakterystyczny, wyróżniający się układ przednich i tylnych świateł, dynamiczne i zmysłowe kształty - Nowe Renault MEGANE oczarowuje od pierwszego spojrzenia. Silnie zarysowane tylne nadkola, podkreślone precyzyjnymi liniami nadwozia, nadają mu sportowy i pełen elegancji styl. Wyróżnij się z tłumu i zajmij miejsce za kierownicą Nowego Renault MEGANE.

Nowe Renault MEGANE GT - przejmij kontrolę!
Poczuj niezrównaną przyjemność prowadzenia dzięki technologii 4Control. System ten dostępny w Nowym Renault MEGANE GT, unikatowy w tej klasie aut, umożliwia równoczesne sterowanie wszystkimi czterema kołami skrętnymi. Dzięki nastawom odpowiednio dobranym przez konstruktorów z Renault Sport zapewnia sportową charakterystykę pracy układu jezdnego, specjalnie opracowaną na potrzeby Nowego MEGANE GT. Efekt: niespotykana precyzja toru jazdy na krętych drogach i wyjątkowa zwrotność w mieście. Gotów na nowy rodzaj doznań? Czekasz na nowe doznania? Potężna dawka adrenaliny gwarantowana. Prowadzenie auta nabiera nowego znaczenia. Emocje sięgają szczytu.

 

Wybierz z bogatej oferty wyposażenia dodatkowego i sprawdź, jak wiele możesz zyskać  

 

MEGANE

Zyskaj nawet do 4000 zł*

Teraz Nowe Renault MEGANE już od 555 zł miesięcznie**.

 

 

MEGANE Grandtour

Zyskaj nawet do 4000 zł*

Teraz Nowe Renault MEGANE Grandtour już od 589 zł miesięcznie**.

MEGANE GrandCoupé

Zyskaj nawet do 4000 zł*

Teraz Nowe Renault MEGANE GrandCoupé już od 555 zł miesięcznie**.

Skorzystaj także z promocyjnego finansowania dostosowanego do Twoich potrzeb.

Inne aktualności
Wiosenna promocja Złap oddech - przygotuj się do wiosny
Pokaż wszystkie aktualności

Renault Dubnicki - FRANCISZEK DUBNICKI Sp. z o.o.

 • Franciszek Dubnicki Sp.z o.o.

  +48 94 347 14 20 fax: +48 94 347 14 30 renault.dubnicki@outlook.com godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400 Osoba kontaktowa: Anna Misztal
 • POMOC DROGOWA 24H/ NA DOBĘ

  600982459
 • STACJA KONTROLI POJAZDÓW

  +48 94 347 14 34
 • Serwis Renault

  +48 94 347 14 20 fax: +48 94 347 14 30
 • Sklep on-line

  943471428 renault.dubnicki@outlook.com